Falan Filan Cumartesi 13:10
izlenme 174

Cemal Hünal, Falan Filan'a konuk oldu

G:
px
Y:
px
<iframe width="{$embed.width$}" height="{$embed.height$}" src="https://www.cnnturk.com/action/embedvideo/5b6ac374ae7849298cb95750" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

Mehmet Turgut'un sunduğu Falan Filan'a, oyuncu Cemal Hünal konuk oldu. Mehmet Turgut, Cemal Hünal'ın Gümüşdere Köyü'ndeki çiftliğini gezerken Hünal'dan Arap atlarıyla, at terbiyesinin nasıl yapılması gerektiğiyle ilgili bilgi aldı. Hünal, Mehmet Turgut'a Falan Filan'da ata binmeyi öğretti. Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası çeyrek finalinde ödül alan Hünal, atın ve okçuluğun oyunculuk hayatını etkilemesinden bahsetti. Atın oyunculuk hayatını tetikleyen şey olduğunu anlatan Hünal, bu özelliğinin ortaya çıkmaya başlamasıyla bu tarz projelerin daha çok gelmeye başladığından bahsetti ve "Allah'a şükür bir 'Issız Adam'da ata binmiyordum" dedi. Bunu değerlendirmenin hoşuna gittiğini anlatarak ekledi: "Türkiye'de atlı okçuluğu resmi bir spor dalı olarak kabul ettirmek hiç kolay olmadı, bu 10 senemize mal oldu." Arabada giderken dinlediği, 70'lerin rock klasikleri, AC/DC ve Led Zeppelin'in İstanbul trafiğine katlanmayı mümkün hale getirdiğinden bahsetti. Asi dizisi çekilirken bir sene Tuncel Kurtiz ile birlikte yaşadığını anlatan Cemal Hünal, "İnanılmaz bir adamdı, ondan çok şey öğrendim" dedi. Yemek konusunda ise, Hünal en iyi yaptığı yemeğin Lazanya olduğundan, lazanya ve hamburgere olan zafiyetinden bahsetti.

Mehmet Turgut

21 Temmuz 1977 yılında Ankara’da doğdu. İsmini aldığı dedesi Mehmet Turgut’un mesleği olan fotoğrafçılık kaderini belirledi.

özgeçmişi göster
 
LG
MD
SM
XS